O nas

To jest nasza historia

Podnoszenie produktywności i zyskowności dla naszych klientów jest celem nadrzędnym wszystkich naszych działań, zarówno w opracowywaniu procesów, oprogramowania/systemów kontroli, jak i usług.

Spela videoklipp

Zwiększanie produktywności to podstawowe zadanie inżynierii przemysłowej.

27 lat doświadczenia. 

Firma MVV została założona w roku 1990 i jej głównym zadaniem jest świadczenie usług z zakresu inżynierii przemysłowej.
Lata 90. charakteryzowało zlecanie produkcji na zewnątrz, co było spowodowane wysokimi kosztami w Szwecji.

Zwiększanie produktywności

Metoda obniżania kosztów przez zmniejszenie kosztów pracy jest oczywistą metodą osiągania wyższych zysków. Alternatywnym rozwiązaniem jest zwiększenie produktywności w taki sposób, aby taki sam wkład w zakresie materiałów, roboczogodzin i sprzętu prowadził do zwiększonej produkcji.

Szybko i wydajnie

Dziedzictwo wczesnych lat 90. wciąż jest z nami. Nasze działania przyczyniają się do zwiększenia produktywności we wszystkim, co robimy. Łatwo zrozumieć, że nasi inżynierowie przemysłowi z branży stale dążą do zwiększania produktywności naszych klientów. Zwiększanie produktywności jest nadrzędną zasadą wszystkich naszych działań. Nasze procesy rekrutacji muszą być szybkie, wydajne i dokładne.
Nasze produkty powinny być proste, wydajne i ekonomiczne.
Nasze programy edukacyjne skupiają się na produktywności, a sam proces szkolenia zoptymalizowany jest tak, aby kursant uczył się szybko i wydajnie.

Dużo działania i mało mówienia

Będąc naszym klientem, zauważysz, że skupiamy się na produktywności. Od dawna już nasze motto brzmi: „dużo działania i mało mówienia”. Nie oczekuj więc, że będziemy Cię zanudzać długim tłumaczeniem, dlaczego przodujemy w branży. Skorzystaj z naszych usług i osiągnij sukces.