Mechanical engineers

Jak możemy pomóc?

Wspieramy obecnie firmy Volvo Cars, Volvo Group, NEVS, Swegon i wiele innych, udostępniając im wykwalifikowanych inżynierów oraz wysokiej jakości usługi inżynieryjne. 

W naszej bazie danych mamy ponad 3000 potencjalnych pracowników. Określ swoje wymagania, a przedstawimy Ci idealnie dopasowaną ofertę.  

Inżynieria mechaniczna 

W roku 2009 przejęliśmy firmę LPI. Od tego czasu świadczymy usługi inżynieryjne dla szwedzkiej branży motoryzacyjnej, norweskiej branży ropy naftowej i gazu ziemnego oraz dla ich dostawców. 

Dzięki doświadczonym inżynierom tchniesz w swoją organizację nowe życie. Wykorzystanie szwedzkich inżynierów z branży motoryzacyjnej w norweskiej placówce z branży ropy naftowej i gazu ziemnego zmieniło ich perspektywę w takich kwestiach, jak GD&T (wymiarowanie i tolerowanie geometryczne), kontrola jakości i precyzja dostaw. 

Stoimy dzisiaj w obliczu problemu niedostatku inżynierów. Naszą misją jest ożywienie Twojej organizacji przez wyszukanie inżynierów z całego świata, którzy są gotowi pracować w Twojej firmie. 

Skontaktuj się z nami

Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania