Sri Lanka

Dlaczego Sri Lanka?

Znakomite uniwersytety i oddani współpracownicy o silnym etosie pracy – to wszystko, czego szukasz, rekrutując za granicą.

Pracownicy ze Sri Lanki posługują się językiem angielskim, a ich kultura znakomicie pasuje do szwedzkich oczekiwań.

Przykro nam, że to nie my odkryliśmy znakomity potencjał rynku Sri Lanki. Firmy takie jak Microsoft, Motorola, ABB, Siemens, Bosch i wiele innych były tam przed nami. Nie jesteśmy nawet pierwszą szwedzką firmą, która odkryła Sri Lankę. Pierwsze były firmy IFS, Atlas copco, Electrolux, Ericsson, Sandvik i Trelleborg i inne. Jednak jesteśmy pierwszą firmą na Sri Lance, która oferuje zatrudnianie inżynierów ze Sri Lanki do pracy na miejscu w Szwecji.

Say hi to the Sri Lankan team

Historia ze Sri Lanki

Moja rodzina ze strony matki pochodzi ze Sri Lanki. Odwiedzając rodzinę, udało mi się odkryć na Sri Lance rozwijającą się branżę informatyczną. Korzystając z własnej sieci znajomych na Sri Lance, w pierwszym kroku utworzyliśmy zespół ds. rozwoju, a następnie organizację rekrutacyjną, skupiającą się na wykwalifikowanych, doświadczonych inżynierach szukających pracy w Szwecji.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy w krótkim czasie zaoferować Ci dużą liczbę aplikantów przygotowanych do tego, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie inżynierii oprogramowania.

 

Daniel Hermansson